KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696331
nr 1569 6331
Dagny Pontén, "Jag och Bianca". Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 72x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:31:04
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr